Apple’ın piyasaya sürmekten vazgeçtiği cihaz ortaya çıktı: Apple Magic Charger

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Kas 17, 2022 Yorum Yok

Apple’ın iPhone için kendi ürettiği MagSafe şarj aksesuarları serisi epey hudutlu bir Eser yelpazesi sunuyor. bütün seri, standart MagSafe diskinden, MagSafe Duo’dan ve pek etkileyici olmayan MagSafe pil paketinden oluşuyor. Lakin yeni manzaralar, Apple’ın bir noktada entegre bir MagSafe şarj aygıtına sahip metal bir stant sunmayı düşündüğünü, ancak sonra bundan vazgeçtiğini gösteriyor.

Fotoğraflar ve ilgili detaylar, Twitter kullanıcısı @TheBlueMister tarafından paylaşıldı ve akabinde MacRumors tarafından yayınlandı. @TheBlueMister, Twitter’da prototip ve ön sürüm Apple aygıtları ve aksesuarları hakkında detayları paylaşan bir koleksiyoncu kümesi ortasında bulunuyor. @TheBlueMister, “Apple Magic Charger” olarak tanımlanan aygıtı kullanmayı başardığını söylüyor.

Ürün, MagSafe Duo’daki Apple Watch şarj aygıtına misal formda düz ya da dikey olarak durabilen MagSafe diski için dairesel bir oyuğa sahip kalın bir alüminyum tabanla dikkat çekiyor.

Magic Charger’ın devinim etmesini önlemek için altında kauçuk bir katman bulunuyor ve kalıcı olarak takılı bir USB-C kablosu da görünüyor. Bu ilişki, genel dayanıklılık ve seyahat için pek düzgün gözükmüyor, fakat MagSafe Duo’nun hedefi seyahat halinde kullanılmayı hedefliyormuş üzere gözüküyor.

Daha büyük, daha besbelli bir Sorun ise, Magic Charger’ın bir iPhone’u yalnızca yatay tarafta tutabilmesi. Yuvarlak manyetik MagSafe diski dikey pozisyona Ahenk sağlamak için Fazla alçakta duruyor.

Apple’ın bu aygıtı neden piyasaya sürmediği bilinmiyor. ancak üstte bahsettiğimiz bariz sıkıntılar, bu durumun en önemli nedeni olabilir üzere görünüyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir