Samsung Galaxy A54’ün tasarımı çok net göründü: Galaxy A54 işte böyle görünecek

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Kas 17, 2022 Yorum Yok

Galaxy A54‘ün dizaynını ortaya koyan birinci görseller ortaya çıktı. Resmi olmamakla birlikte, bu görsellerin gerçek boyutlara ve teknik özelliklere dayandığı argüman ediliyor, bu da nispeten gerçek oldukları manasına geliyor.

Galaxy A54, bu yılki Samsung Galaxy A53‘ün halefi olarak geliyor. Telefonun tasarımı epeyce tanıdık görünüyor; selfie için ortada pozisyonlandırılmış bir delik, kalın çerçeveler, geride çıkıntı yapan 3’lü kamera ve muhtemelen ekran içi parmak izi sensörü telefonda yer alacak.

Samsung Galaxy A54’ün 2023’ün başlarında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Samsung Galaxy A54 Tasarımı

Samsung Galaxy A54, selfie için ortada pozisyonlandırılmış bir delikli bölüme ve hafif kalın çerçevelere sahip. Ses düğmesi ve Sıkıntı düğmesi sağ kenarda olurken, USB Type-C temas noktası, mikrofon ve hoparlör ızgarası alt kısımda bulunuyor. SIM kart tepsisi ve ikincil mikrofon üst kısımda yer alıyor. 3’lü kamera sensörleri ve LED flaş arka tarafta rastgele bir Hudut olmaksızın mevcut.

Samsung Galaxy A54 Özellikler

Telefonun özellikleri de sızmış durumda. OnLeaks’e nazaran, Samsung Galaxy A54’ün 120Hz yenileme suratına sahip FHD + panelden oluşan 6,4 inçlik bir ekranı olacak. Telefonun 3’lü arka kamera sensörüne sahip olacağı söylenirken, bunu dizaynda da görebiliyoruz. Fakat detaylar şimdi net değil. Samsung Galaxy A54’ün boyutları ise kabaca 158,3 x 76,7 x 8,2 mm ölçülerinde olabilir.

Daha evvelki sızıntılar, telefonun 5.000mAh kapasitesinde bir bataryaya sahip olacağını, 6GB RAM ve 12GB depolama alanı ile Exynos 7904 işlemci ile geleceğini söylüyor, lakin diğer özellikler şu anda bilinmiyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir