Mike Tyson ve ısırarak kulağını kopardığı Evander Holyfield ortak oldu, kulak şekerleri satıyorlar!

Reklam Ajansları, SMM Paneller Kas 17, 2022 Yorum Yok

Mike Tyson, 1997 WBA Ağır Sıklet Şampiyonası karşılaşmasında Evander Holyfield‘ın kulağından bir parçayı ısırarak koparmıştı. ancak artık iki eski rakip, bir kesimi ısırılmış kulak biçimindeki skakızlı şekerlemeleri satmak için bir ortaya geldi. Şekerler Mike Bites olarak isimlendiriliyor ve Tyson’ın şirketi Tyson 2.0’ın “Kutsal Kulaklar” koleksiyonu olarak isimlendirdiği serinin bir kesimi.

Pazartesi günü şirket, iki adamın Noel giysileri içerisinde şekerleri tanıttığı tatil temalı bir görüntü yayınladı. Bu yenilebilir eserler yeni değil lakin artık Fazla daha Çok mağazada ve Fazla daha Çok ABD eyaletinde satışa sunuluyor.

Holyfield, Mart ayındaki birinci yayında marihuana sakızlı şekerlerden bahsetmiyordu ve eserle ne kadar bağlı olduğu muhakkak değildi. Artık ise büsbütün ortak üzere görünüyor.

Videoda Holyfield, Tyson’a bir ütü (İngilizce: Iron) İkram ediyor ve “aramızı düzelttiğimize sevindim” (İngilizce: “I’m glad we ironed things out”) diyor.

Ardından Tyson, Holyfield’a vişneli turta punç tadında sakızlı şekerlerden oluşan bir paket olduğu ortaya çıkan bir Armağan veriyor. İkili daha sonra Holyfield’ın kulağının tadının sahiden bu türlü olup olmadığını tartışır ve Tyson, “Kulağını yedim, biliyorum!” diyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir