sosyalambar.com | Sosyal Medya Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Bir iPhone 4.27 kilometreden düşerse ne olur? Gelin cevabı, bunu yaşayan birinden öğrenelim

Bir iPhone 4.27 kilometreden düşerse ne olur? Gelin cevabı, bunu yaşayan birinden öğrenelim

admin admin -
12 0

İlk iPhone piyasaya çıktığından beri birçok iPhone düşme testi yapıldı. lakin bu testler ekseriyetle en Fazla 6 metre yüksekliğe kadar yapıldı ve birden fazla durumda telefonların ziyan gördüğüne Şahit olduk.

Ama bu sefer bir paraşütçü, düşme testini, tesadüf sonucunda gerçekleşse de, 4.27 kilometre yüksekten gerçekleştirdi. Paraşütçü bu yükseklikten atlarken, iPhone’unun cebinden düşmek üzere olduğunun farkında değildi.

Hatton Smith isimli paraşütçü, bu alışılmadık tecrübesi TikTok’ta şu sözlerle paylaştı: “Paraşütle atlamaya gittiğinizde iPhone’unuzu cebinizde tutarsanız ne olur?

Video Smith’in uçaktan atlaması ve iPhone’un cebinden kaymasıyla başlıyor. Akabinde, Smith ve arkadaşlarının yerde akıllı telefonu bulduklarını gösteriyor. Arkadaşlarından biri, telefon çamurlu yere yarı saplanmış olduğu için Excalibur’a benzediğini söylüyor. iPhone’u yerden kaldırdığında ise, her şeyin çok yeterli çalışıyor üzere göründüğüne Şahit oluyoruz.

Smith’in hangi iPhone’a sahip olduğu tam olarak belirli değil. fakat iPhone X ve iPhone 12 ortasında bir model olduğu varsayım edilebilir. Telefonun bir kılıfa sahip olduğu da görülüyor.

iPhone’un bu türlü bir düşüşten nasıl sağ çıktığına dair birinci iddia, çamurlu tabanla ilgili. Beton yahut Misli bir yere düüşseydi hiç kuşkusuz her şey daha farklı olabilirdi.

İlgili TikTok görüntüsünü Çabucak aşağıdan izleyebilirsiniz…

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir