Bir mühlet Evvel NFT olarBeyaz satılLahza Twitter’ın birinci tweet’i, sahibinin elinde Fazla Kötü “patladı”

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Eki 31, 2022 Yorum Yok

Sina-Estavi’nin, Jack Dorsey’in attığı ve birinci Tweet olarBeyaz tarihe geçen tweet’ini NFT olarBeyaz satın almasının üzerinden 1 yılı aşkın müddet geçti. Estavi, Twitter’ın kurucu ortağının, Twitter çağını müjdeleyen birinci tweet’ini bir NFT olarBeyaz 2,91 milyon dolar karşılığında satın alması, o Devre Fazla ses getirmişti.

Marka 2021’den NisLahza 2022’ye kadar geldiğimizde, İrLahza kökenli kripto teşebbüsçüsü NFT’yi 50 milyon dolMesafe satmaya karar verdi. Lakin, alabildiği en yüksek Teklif o sırada sadece 2 ETH’ye yahut 6.250 dolMesafe çıktı ve bu paha, NFT’nin daha sonra aldığı 0.0166 ETH’den hala daha düzgündü.

Dorsey’e 2,9 milyon dolar getiren birebir NFT, 29 dolar kıymetine kadar düşmüştü. En uygun satın alma teklifi Ağustos ayında 0.25 ETH’ye yahut 400 dolMesafe yükselmAmel olsa da, değer bir Kez daha düşErİlave şu anda 243 dolar kıymetinde olLahza 0.15 ETH’ye düştü. En düşük teklif, 1,62 dolar bedelinde 0.0001 ETH’de ulaştı.

Şimdi, Estavi’nin geçmişin kalıntılarını elinde tutup tutmadığını bekleyip görmemiz gerekiyor. BBC ile konuşLahza Estavi, yüksek bir Teklif almadıkça satmayacağını ya da yakın gelecekte 30.000 dolarlık en düzgün satın alma teklifinden daha âlâ olmayacBeyaz üzere gözüken düşük teklifler dizisi daha da kötüleşmeden Evvel onu elden çıkarabileceğini söyledi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir