Twitter, Elon Musk tarafındLahza satın alınmasıyla Bir arada “trol savaşına” başladı

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Eki 31, 2022 Yorum Yok

Twitter, Elon Musk’ın şirketi resmi olarBeyaz satın almasının ardındLahza nefret içeren tweet’lerdeki artışla uğraş ediyor. Platformun Emniyet ve dürüstlük lideri Yoel Roth, platformda nefret söylemi yaymBeyaz için organize bir Çaba gördüğünü ve buna karşı tedbirler almaya başladığını duyurdu.

Roth’a nazaran, “az sayıda” hesap, kullanıcıların Twitter’ın içerikle ilgili siyasetlerini düşünmelerini sağlamBeyaz maksadıyla nihayet iki gŞöhret içinde “iftiralar ve diğer aşağılayıcı terimler” içeren bir sıra tweet yayınladı. Roth, 300 hesabın muhakkak bir karalfakBeygir prosedürü kullanarBeyaz 50.000’den Çok tweet gönderdiğini ve Laf konusu hesapların neredeyse tamamının Düzmece olduğunu söylüyor.

Musk, Twitter’ın siyasetlerinde şimdi rastgele bir değişiklik yapmadığını belirtse de birtakım kullanıcılar, platformun içerik denetleme kurallarının Musk’ın başında olmasıyla daha esnek hale geleceği izlenimi edinmAmel durumda. meşhur milyarder, daha Evvel kendisini bir “Özgür konuşma savunucusu” olarBeyaz tanıtmış ve Twitter’ı “Özgür bir konuşma platformu” yapmBeyaz istediğini söylemişti. Bu, Twitter’ın, birtakım kullanıcıların platform kurallarının hudutlarını test etmek hedefiyle şimdiden yaymaya başladığı nefret söylemi ve yanlış bilgileri nasıl ele almayı planladığı konusunda telaşlara yol açtı.

Musk Cuma günü yaptığı açıklamada, makul bir gönderiyi kaldırmaya yahut bir kullanıcının hesabını eski durumuna getirmeye karar vermek için, Fazla Çeşitli nazar açılarına sahip üyelerden oluşLahza bir “içerik denetleme konseyi” kurmayı planladığını söyledi. Ayrıyeten, ilgili reklamcılMesafe hitaben bir tweet gönderdi ve Twitter’ın “her şeyin serbestçe yapılabileceği bir ortam” haline gelmesine müsaade vermeyeceğini belirtti. General Motors, platformun gittiği istikametten telaşlarını lisana getirErİlave Twitter’daki reklam kampanyalarını durdurmuştu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir