iOS 16.1, iPhone’ların Wi-Fi kontağını bozdu

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Eki 31, 2022 Yorum Yok

iOS 16.1’in, iPhone ve iPisim kullanıcılarının ziyadesiyle canını sıkLahza bir meseleye sahip olduğu bildiriliyor: Wi-Fi ilişkilerinin sık sık kesilmesi.

İlk olarBeyaz MacRumors tarafındLahza bildirilen sorun, Apple aygıtlarının iOS 16.1’e güncelledikDeri sonra kablosuz irtibatın rastgele kesilmesine işaret ediyor. Twitter ve Reddit’teki kullanıcıların şikayetlerinin sayısı hİç de az değil. Problem bildiren kullanıcılar, sorunun her 10 saniyede bir kontağın kesilmesi ve tekrar bağlanması biçiminde ortaya çıktığını söylüyor.

Bazı şikayetler ise durumun daha da Enteresan olabileceğini gösteriyor. Tarayıcıda hİç bir Sorun yaşanmazken, Zoom / Google Meet üzere uygulamalar Wi-Fi temasını kesip aramayı 5G’de yapıyor. Wi-Fi ilişkisi kurulduğunda ise çalışmayı durduruyor.

Apple’ın bu Problem üzerinde çalıştığı biliniyor. fakBeygir bu ortada önerilen birtakım süreksiz tahliller de var.

Teorik olarBeyaz en yaygın tahlil, Wi-Fi ağını unutup tekrar eklemek. Kimileri bunun sorunu çözmekte işe yaradığını söylese de, başkaları bunun kendileri için bir ayrım yaratmadığını belirtiyor.

Şu Lahza için bunun ne kadar yaygın bir Problem olduğu tam olarBeyaz aşikâr değil. AncBeyaz bununla ilgili dert verici ölçüde şikayet Mevcut üzere görünüyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir