Dünya Kupası, 25 yıldır hayatımızda olan Google’a trafik rekoru getirdi

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 09, 2023 Yorum Yok

Google CEO’su Sundar Pichai, Google Arama’nın dün FIFA Dünya Kupası finali sırasında 25 yıllık tarihindeki en yüksek trafiği kaydettiğini tweet’ledi. Böylelikle Google, final için de tesirli bir bilgi merkezi olabileceğini kanıtladı. Sayılar açıklandığında, Arjantin – Fransa finali muhtemelen tarihin en Fazla izlenen finali de olacak.

Google, Dünya Kupası öncesinde kullanıma sunulan güncellenmiş Arama özellikleriyle, kullanıcıların kupa heyecanına ayak uydurmasını kolaylaştırdı. “Dünya Kupası” araması, en üstte, Örneğin tarihler ve Lokal saatler iç olmak üzere yaklaşan maçların bir listesini içeren Özel bir kısım gösterdi. Ayrıyeten, zil simgesine dokunup takip etmek istediğiniz kadroyu seçerek makul ekipler için taşınabilir aygıtlarda bildirimler almanız da mümkündü.

Ayrıca, heyecan verici aksiyon ve kuvvetli kıssalar de Google’a Yardımcı oldu. Bunlar ortasında Lionel Messi’nin sonunda Dünya Kupası’nı kazanması, Kylian Mbappe’nin efsanevi performansı, Fransa’nın ikinci yarının sonlarında Geri dönüşü, atılan iki golle inanılmaz bir uzatma mühleti ve soluk kesici penaltı atışları yer alıyor. bütün bunlar, taraftarlar’ın en küçük bir ayrıntı için bile Google’a başvurmasına neden olmuş üzere görünüyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir