Yeni bir iddia, Galaxy S23’ün beklenen tarihte gelmeyebileceğini söylüyor

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 09, 2023 Yorum Yok

Samsung Galaxy S23 hakkında hala sorduğumuz sorulardan biri, onu tam olarak ne Vakit göreceğimiz. ancak gelen haberler, telefonu bekleyenleri üzecek cinsten. nihayet dedikodular, telefonun beklenen tarihten bir ya da iki hafta sonra piyasaya çıkacağına işaret ediyor.

Sızıntıları ile tanınan @TheGalox_’a nazaran, Samsung telefonlarını Şubat ayının ortalarında duyuracak. Şu anda telefonların fiyatlandırma siyaseti tartışılıyor. Daha evvelki sızıntılar Galaxy S23 serisinin Şubat ayı başında tanıtılacağını söylüyordu, lakin artık bu tarihin ay sonuna çekilmiş ola ihtimali bulunuyor.

Samsung’un fiyatlandırma ikilemiyle ilgili Kıymetli bir nokta bulunuyor. Samsung, potansiyel alıcıları üzmeden sağlıklı bir kâr elde etmek isteyecek ve görünüşe nazaran şirket, bu telefonlar için ne kadar fiyat talep edeceğine şimdi karar vermiş değil. Birebir kaynaktan gelen sızıntılara nazaran Samsung Galaxy S23 serisindeki üç modelin fiyatlandırması için 799, 899 ve 1.199 dolar üzere sayıları düşünüyor.

Bir müddettir internette dolaşan sızıntılar, bu telefonların bir evvelki modellere nazaran Fazla Aka bir teknolojik atılıma sahip olmayacağı tarafında. 2022 model telefonlarda kullanılan birçok bileşenin 2023 model telefonlarda da kullanılacağı söyleniyor.

Bunu göz önünde bulunduran Samsung, Galaxy 23 telefonların fiyatını kendilerinden evvelki Galaxy S22 telefonlardan daha yüksek bir düzeye getirmemek için Fazla çalışmak zorunda kalacak. Durumun bu türlü olması için kimi ödünler verilmesi gerekeceği de açık.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir