Dünya’nın en büyük dizüstü bilgisayarını yaptılar: Tam 43 inç ekrana sahip!

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Şub 26, 2023 Yorum Yok

Geçen yılki CES’te Lenovo, ultra geniş 21:10 en-boy oranına sahip 17,3 inçlik muazzam bir ekrana sahip dizüstü bilgisayar tanıtmıştı. Alışılmış ki bu bugüne kadar gördüğümüz en Aka laptop değildi. Acer’ın 2017’de çıkardığı 21 inçlik bir canavar da iç olmak üzere daha Aka dizüstü bilgisayarlar ondan Evvel gelmişti. Razer da 18 inç dizüstü bilgisayarını daha Evvel piyasaya sürmüştü. Fakat hiçbiri, birden fazla insanın kullandığı masaüstü monitöründen bile daha Aka olan 43 inçlik bir ekrana sahip bu Özel dizaynla uzunluk ölçüşebilecek üzere değil.

YouTube’dan Evan ve Katelyn tarafından tasarlanan ve üretilen bu Özel aygıt, görenleri hayrete düşürecek cinsten. Tam 43 inç boyutunda devasa bir dizüstü bilgisayar olan bu Özel imal karşısında Guinness Dünya Rekorları grubu şimdi bir yorum yapmış değil. Fakat şimdiye kadar gördüğümüz en Aka laptop olduğu açık.

Elbette bu Özel imal tam olarak bir dizüstü bilgisayar sayılmaz. Çünkü dizüstü bilgisayarın yapısının birçok kontrplaktan yapılmış. Ön tarafına 43 inçlik bir ekran yerleştirilmiş ve klavye olarak da Aka boyutlu bir Redragon K605 mekanik klavye kullanılmış. Yanında yer Meydan Ufak bir tablet boyutundaki dokunmatik yüzey ise bir fareye asla muhtaçlık duyulmayacağı manasına geliyor.

Geliştiricilere nazaran bilgisayarın en Aka zorluğu, elektrik prizinden uzaktayken bu boyuttaki bir dizüstü bilgisayara Sıkıntı sağlamanın bir yolunu bulmak olmuş. Tahlil, biri laptop’ın içindeki küçük PC’ye, Öteki ekrana Güç sağlamak için bir çift 150W’lık kuvvetli pilin yanı Dizi sistemdeki LED ışıklandırmaya Güç veren daha Ufak bir 3’üncü pil ile sağlanmış. En son sonuçlar şaşırtan derecede gösterişli görünüyor.

Bu dev laptop’ın üretim etabını Çabucak aşağıdaki görüntüde izleyebilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir