Elon Musk, Samsung Galay S23 Ultra’dan etkilendiği “Wov” diyerek gösterdi

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Şub 11, 2023 Yorum Yok

Samsung, kısa bir mühlet Evvel Galaxy S23 serisini tanıttı. Telefonlar hakkında bilgi ve birinci incelemelerini sizlerle sıcağı sıcağına paylaşmıştık. Selefine kıyasla işlemci dışında Fazla Aka geliştirmelerin yer almadığı yeni seri, kamera özellikleriyle ise birtakım farklılıklar içeriyor ve bu, Elon Musk’ı da etkilemiş üzere görünüyor.

Marques Brownlee isimli bir twitter kullanıcısı, Galaxy S23 Ultra ile Ay’a 100x zum yaptığı kısa bir tanıtım görüntüsü yayınlamasının akabinde Elon Musk’ın dikkatini çekmeyi başarmış. Brownlee, attığı tweet’te, “Kimin ayın 100x fotoğrafını çekmesi gerektiğini bilmiyorum lakin Galaxy S23 Ultra’nın sizin için Müsait telefon olduğu kesin,” yazarken, Elon Musk da bu tweet’in altına “Wow” şeklinde bir yorum yaptı. Elon Musk’ın bu yanıtı şu anne kadar 8.4 milyon gösterim alırken, Brownlee’nin Space Zoom görüntüsü da şimdiye kadar 31 milyonun üzerinde gösterim almış durumda.

Elon Musk’ın Samsung’un nihayet amiral gemisi telefonu yahut kameraları hakkında bilgisi olup olmadığından emin değiliz, fakat bu şov kendisinden Olumlu bir reaksiyon almış durumda. Kuşkusuz Samsung da bahisten haberdar. Samsung Mobile Us de Elon’ın tweet’ine karşılık vererek muvaffakiyetinden duyduğu gururu şu sözlerle Anlatım etti: “Biliyorum, o denli değil mi?!”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir