Elon Musk’ı yuhaladılar, Musk’ın yanıtı sert oldu

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 09, 2023 Yorum Yok

Elon Musk, transfobik kelamlar söyledikten kısa bir mühlet sonra, kendi transfobik kelamları nedeniyle tekraren eleştirilen bir komedyenle sahneye çıktı. Musk, Pazar gecesi San Francisco’daki Chase Center’daki gösterisi sırasında Dave Chappelle ile sahneye çıkarak Yeniden drama yarattı.

Chappelle’in seti sırasında tartışmalı komedyen, şaşkın alkışlar ve yuhalamalar içinde sahneye çıkan milyarderi anons etti. Musk, daha Evvel yaptığından daha kuvvetli bir formda lisana getirdiği telaffuzları ile ortalığı karıştırmaya devam etti.

Programın görüntüleri Çabucak Twitter’da yayıldı. Twitter kullanıcısı CleoPat48937885 tarafından çekilen bir görüntü, Musk’ın görünüşünün birçoklarını içeriyor ve kısa müddette viral oldu. Twitter hesabı kısa bir müddet sonra yok oldu ve bu da birtakım Twitter kullanıcılarının Twitter ve Musk’ı sansür uygulamakla suçlamasına neden oldu.

Söz konusu görüntüyü aşağıdan izleyebilirsiniz.

Musk ise, bununla ilgili “teknik olarak, yüzde 90 beğendi, yüzde 10 yuhaladı” dedi. Musk, yuhalanmasının nedenini “Aklını kaçırmış solcuları gücendirmiş olması” biçiminde açıkladı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir