Elon Musk’ın tasarruf önlemlerinin yan etkisi: Twitter ofisini tuvalet kokusu bastı

Reklam Ajansları, SMM Paneller Oca 10, 2023 Yorum Yok

Elon Musk, geçtiğimiz Yıl Ekim ayında mikroblog platformu Twitter’ı devralmasından bu yana, şirketi kurtarmak için birçok maliyet düşürme tedbiri aldı. Ancak bu aksiyonların çalışanlar için Üzücü kokan bir ofis üzere birtakım beklenmedik sonuçları ortaya çıktı.

Twitter’ın genel merkezindeki odacılar, Elon Musk’ın şirketinin onları işe Meydan paklık şirketi Flagship ile yeni bir kontrat müzakere etmemesi üzerine yaklaşık bir ay Evvel greve gitti. Görünüşe nazaran Musk’ın şirketi şimdi yeni bir şirket seçmedi. Business Insider’ın bildirdiğine nazaran şirketin New York City ofisindeki kirli banyolardan ve Çeşitli tıkanmış tuvaletlerden gelen kokular şirketin koridorlarına ve çalışma alanlarına kadar ulaşıyor.

Konuya yakın olan iki kişinin haber kaynağına söylediğine nazaran Tuvalet kağıdına erişim de Fazla az. Hatta New York ofisindeki bir çalışanın, Tuvalet kağıdı üzere Temel ofis ihtiyaçlarının bulunmamasının esasen düşük olan şirket moralini Kıymetli ölçüde etkilediğini söylediği bildirildi. Ayrıyeten Öbür bir işçi, Twitter’ın Tuvalet kağıdı sağlamaması durumunda, tıpkı San Francisco ofisindekilerin yaptığı üzere, kendilerininkini getirmek zorunda kalacaklarını söyledi.

Durum kötüleştikçe, birtakım çalışanlar kaygılarını Slack ve e-posta yoluyla ileterek Üzücü koku hakkında birilerinin bir şeyler yapmasını istedi. Business Insider’a nazaran şimdi kimse Karşılık alamadı.

Musk tarafından alınan karara nazaran Twitter çalışanlarının şu anda haftanın beş günü ofise gitmesi gerekiyor.

Kokulu Tuvalet sıkıntısının yanı sıra, Twitter’ın bir BT dayanak takımı eksikliğinden de sıkıntılar yaşadığı bildiriliyor. Bilişim mevzularında meslektaşlarına Yardımcı olacak çalışanların Aka çoğunluğu işten çıkarıldı yahut istifa etti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir