Elon Musk’ın Twitter çalışanlarına gönderdiği tehdit mesajları ortaya çıktı

Reklam Ajansları, SMM Paneller Oca 09, 2023 Yorum Yok

Elon Musk tarafından Twitter çalışanlarına gönderilen sızdırılmış bir e-posta, gizli bilgileri medyaya sızdıran çalışanları tehdit ettiğini gösteriyor. Musk’ın e-postaları ve diğer dahili bağlantıları, şirketi Ekim ayı sonlarında satın aldığından beri tekraren medya kuruluşlarına sızdırıldı. Sızdırılan yeni bir e-posta ise, Twitter’ın ileriye dönük kapalılık mutabakatlarını agresif bir formda uygulayacağını gösteriyor.

Musk e-postasında, “Gizli Twitter bilgilerinin birçok detaylı sızıntısının kanıtladığı üzere, şirketimizdeki birkaç şahıs şirketin çıkarlarına ters bir formda ve Saklılık Mukavelesini ihlal edecek halde devinim etmeye devam ediyor” dedi.

Musk savlara nazaran e-postada “bu sadece bir Sefer söylenecek: Katıldığınızda imzaladığınız NDA’yı açıkça ve kasıtlı olarak ihlal ederseniz, yasanın bütün kapsamını kabul edersiniz ve Twitter derhal tazminat talep edecektir” diyor.

Twitter’ın artık bir halkla alakalar departmanı olmadığı için resmi İzah yapılmadı. Lakin bir şirket kaynağı, Business Insider tarafından Cumartesi günü yayınlanan bir rapora nazaran Musk’ın NDA ihlalleriyle ilgili e-postayı Twitter çalışanına gönderdiğini doğruladı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir