Elon Musk’ın verdiği söz yine “çöp oldu”: Twitter2da kıyım duracak gibi görünmüyor

Reklam Ajansları, SMM Paneller Oca 10, 2023 Yorum Yok

Artık her ay birebir haberi duymaya alıştık. Twitter, Yine grubunun bir kısmını işten çıkarttı. Geçtiğimiz Cuma günü Twitter’ın Dublin ve Singapur ofislerinden en azından bir düzine çalışanın işine nihayet verildiği söyleniyor.

Haberlere nazaran, Twitter’ın platformun global itiraz süreci ve devlet medya programıyla ilgili bir avuç çalışana ek olarak şirketin yanlış bilgilendirme siyasetini yönetmekten Mesul çalışanları da işten çıkardığı bildiilrdi.

Twitter’ın itimat ve Emniyet lideri Ella Irwin, şirketin kısa müddet Evvel daha Çok çalışanı işten çıkardığını doğruladı ve “yeterli hacim” görmediği alanlarda Twitter’ın rolleri ortadan kaldırdığını da kelamlarına ekledi.

21 Kasım’da, Twitter çalışanlarına “son derece sert” ültimatomunu verdikten kısa bir müddet sonra, Elon Musk, şirketin genel bir toplantısı sırasında daha Çok emekçiyi işten çıkarmayacağını söylemişti. Lakin toplumsal medya devi, usk’ın açıklamalarına Karşın Fazla sayıda personelini işten çıkartmıştı. Ve artık, görünüşe nazaran bu işten çıkartmalar şimdi sona ermiş değil.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir