Elon Musk’ın yeni planı: Mavi tik almBeyaz artık parasız olmayacak!

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Eki 31, 2022 Yorum Yok

Hesaplarındaki mavi onay işaretine kıskanılarBeyaz bakılLahza Twitter kullanıcıları, yakında bu statülerini korumBeyaz için ödeme yapmBeyaz zorunda kalabilirler.

Platformer’dLahza Casey Newton‘a nazaran Twitter yöneticileri, profillerinde fiyatsız onay işareti bulunanların Twitter Blue aboneliği için her ay 5 dolar ödemesini yahut rozetlerini kaybetmesini MecbTümör kılmayı “Ciddi bir halde düşünüyor”. Newton’un kaynaklarına nazaran, yöneticiler hafta sonunu Fipislik hakkında konuşarBeyaz ve Önlem hakkında planlar yaparBeyaz geçirdiler.

AncBeyaz The Verge’Şöhret bir haberi, Özel statünŞöhret bundLahza daha değerliye mal olabileceğini argüman ediyor. Bu haber, Twitter’ın yeni bir Twitter Blue aboneliği için 19,99 ABD doları talep etmeyi planladığını ve ödeme yapmazlarsa kullanıcıların mavi onay işaretlerini kaybedeceğini belirtiyor. Habere nazaran, kullanıcılMesafe mavi tiklerini kaybetmeden Evvel abone olmaları için 90 gŞöhret mühlet verilecek. Görünüşe nazaran projede çalışLahza çalışanlMesafe değişiklikleri uygulamBeyaz için 7 Kasım’a kadar mühlet verilmiş.

Mavi tik, kimileri tarafındLahza bir statü sembolü olarBeyaz görülüyor. Bu tiki alabilmek için hesapların “kayda kıymet, özgŞöhret ve aktif” olması gerekiyor. Bu listede hükümet yetkilileri; önde gelen markaları temsVilayet eden şahıslar; haber kuruluşları ve gazeteciler; aktivistler; ünlüler; sportmenler ve öteki pek Fazla öne çıkLahza şahıs bulunuyor.

Ayrıca bu işaretler epeyce az. 2021’de yalnızca 360.000 hesapta yahut Twitter’ın pMesafe kazanılabilir günlük etkin kullanıcılarının %0,2’sinde bu rozet bulunuyordu. Tekrar de bu türlü bir değişiklik, Elon Musk’ın yeni şirketinde işDeri çıkarmalMesafe hazırlandığı söylenilen bir vakitte şirkete yeni bir gelir akışı sağlayabilir.

Twitter Blue nedir?

Twitter Blue, kullanıcıların bir tweet’i Geri almasına, haberleri reklamsız okumasına, yayınlanLahza bir tweet’i düzenlemesine, yer imlerinizi klasörler halinde düzenlemesine, DM’lerinizde konuşmaları sabitlemesine, 10 dakikaya kadar görüntü yüklemesine müsaade vermek de iç olmBeyaz üzere pek Fazla farklı Özel avantajlar sunLahza bir abonelik hizmeti. 2021’de piyasaya sürüldüğünde hizmet 3 dolar fiyatına sahipti, ancBeyaz Ekim ayında aylık fiyat 5 dolMesafe yükseltildi.

AncBeyaz bütün Twitter Blue aboneliklerine mavi rozetin verilip verilmeyeceği bu birinci haberlerde tam olarBeyaz net değil. Şayet bu rozet bütün Blue üyelerine verilirse, hizmete ilgiyi arttırabilir. Ya da aykırısı bir tesir yaratarBeyaz hizmetin Özel statüsünü düşürebilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir