M2 işlemcili MacBook Pro’ları bekleyenlere Kötü haber: Biraz daha uzun bekleyeceksiniz

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Eki 31, 2022 Yorum Yok

Apple, bu Yıl sonuna kadar yeni bir Mac serisi çıkarmayacak. Şirket daha Evvel 14 ve 16 inçlik Macbook Pro’ların M2 işlemcili versiyonlarını 2022 sonbaharında çıkaracağını açıklamıştı, ancBeyaz artık bu tarihi 2023’Şöhret birinci çeyreğine ertelediğini duyurdu. Yeni Macbook Pro’ların yeni işletim sistemi macOS Ventura 13.3 ile Bir arada piyasaya sürüleceği düşünülüyor.

Apple nihayet yıllarda OcBeyaz yahut ŞubBeygir aylarında nadiren yeni eserler piyasaya sürdü, bu nedenle yeni Mac’lerin Marka ayının birinci yarısında duyurulmasını bekliyoruz. Bunun ispatı olarBeyaz Apple’ın yeni duyurduğu gelirler gösteriliyor. Tim Cook, yılbaşı dönemi için piyasada olacBeyaz olLahza Apple eserleri setinin tamamlanmış olduğunu belirtmişti.

Yeni MacBook Pro’lar var 2021 modelleriyle birebir dizayna sahip olacak. Apple’ın planladığı birincVilayet değişiklik, yeni M2 Pro ve M2 Max yonga setlerinin iç edilmesi. M2 Max’ın 12 CPU çekirdeği ve 38 GPU çekirdeği içermesi bekleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir