Faks makinelerinin fişini tamamen çekmeye hazırlanıyorlar

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Şub 25, 2023 Yorum Yok

Çin hükümeti, faks makineleri, kablosuz Davet aygıtları ve ISDN çizgileri üzere eski teknolojilerden uzaklaşmak için tasarlanmış birkaç ıslahat tedbiri üzerinde çalışıyor. Çin Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı (MIIT) tarafından yapılan duyuru, bu eski teknolojilere File erişim müsaadeleri vermeyi durduracağını belirtiyor.

Bu, ülkenin daha yeni teknolojilere geçişini kolaylaştıracak bir devinim ve ülkenin yeni eserleri sertifikalandırmaya gerçek ilerlediğinin bir göstergesi olarak görülebilir.

MIIT duyurusu sabit telefon terminalleri, kablosuz telefon terminalleri, Küme telefonları, faks makineleri, modemler (kartlar dahil), kablosuz Davet aygıtları ve diğer pek Fazla kategorinin bu adımdan etkileneceğini ve yerlerini VoIP üzere daha yeni araçların alacağından bahsediyor.

Kullanıcılar muhtemelen bu değişimden kısa vadede etkilenmeyecek olsa da, ülkenin eski teknolojiden uzaklaşmayı planladığına dair bir ön İkaz ile karşı karşıya olduğumuz kesin. Bu da pek Fazla kullanıcı ve Özellikle de şirketin, Fazla geçmeden yeni teknolojiler için yatırım yapmasının gerekeceğini gösteriyor. Öbür bir deyişle, hala faks makineleri üzere eserleri kullanan şirketler için maliyetli bir istikbal ufukta görünüyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir