Galaxy S22 FE’yi pas geçen Samsung, S23 FE için radikal bir karara imza atabilir

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Şub 18, 2023 Yorum Yok

Güney Koreli haber kaynağı Hankooki’nin bir haberine nazaran Samsung, Fan Edition (FE) serisinin beklenen yeni modeli Galaxy S23 FE’yi piyasaya sürmeyi planlıyor. Aygıtın tanıtımının 2023’ün ikinci yarısında, Ağustos yahut Eylül ayları civarında yapılması bekleniyor.

Galaxy Fan Edition aygıtları, Galaxy Note 7 FE’yi saymazsak, birinci olarak 2020’de S20 FE’nin piyasaya sürülmesiyle ortaya çıktı. Bu FE aygıtları, Samsung’un üst Tertip S serisi aygıtlarının Müsait fiyatlı ve biraz “kırpılmış” alternatifleri olarak tasarlandı. Samsung, S20 FE için Aka bir hayran kitlesi toplayıp bir Yıl içinde yaklaşık 10 milyon adetlik satış sayıları elde etti. Galaxy S21 FE ise birebir başarıyı yakalayamadı. nihayet olarak Güney Koreli dev, çoğunlukla global çip düşüncesi nedeniyle, Galaxy S22 FE’yi hiç piyasaya sürmedi.

Galaxy A74 iptal mi edilecek?

Haberde, Samsung’un Galaxy S23 FE’ye pazarda yer açmak için Galaxy A74’ten vazgeçebileceği de sav ediliyor. Galaxy A73, geçtiğimiz Yıl Aka satış sayılarına ulaşamadı ve 3 milyon satış ile yetinmek zorunda kaldı. Hatta, şirketin önümüzdeki Yıl A7 serisini büsbütün rafa kaldırabileceği bile söyleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir