Galaxy S23, Fast Pair özelliği sayesinde hiç olmadığı kadar kolay kurulacak

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 27, 2023 Yorum Yok

Yeni Galaxy S23’ü süratli bir formda kurmak, Fast Pair ile hiç olmadığı kadar süratli olacak. Elde edilen nihayet bilgilere nazaran Google, Fast Pair kullanarak yeni Android telefonlar için suram sürecini güzelleştirmek istiyor. Ve bu özellik, 1 Şubat’ta piyasaya sürülecek olan Galaxy S23 serisinin lansmanından kısa bir mühlet sonra kullanımda olacak.

Fast Pair’in anne maksadı yeni aygıtların süratli bir biçimde kurulmasına İmkan sağlamak. Şu anda kulaklıkları ve akıllı saatleri destekliyor, takip aygıtları ve kalemler için de dayanak yakında gelecek. Sızıntıları ile tanınan 9To5Google, bu özelliğin akıllı telefonlarda nasıl çalışacağına dair bilgiler paylaştı. Bulgulara nazaran, Android telefonunuz şimdi ayarlanmamış Öbür bir Android telefon tespit ettiğinde, Fast Pair açılır menüsünü tetikleyecek.

Buradan, kurmaya çalıştığınız aygıta bağlı olarak bilgilerinizi inançlı ve verimli bir formda taşımak için ekrandaki adımları takip edebileceksiniz. mesela bir Samsung aygıtında, suram süreci için Samsung’un Smart Switch uygulamasını kullanabilirsiniz. QR kodlarını kullanarak diğer aygıtları kurmak için nasıl çalıştığına benzeri formda, Fast Pair de bilgilerinizi bir Android telefondan başkasına taşımak için emsal bir prosedür kullanacak.

En güzel yanı ise bu özelliğin test etabını geçmiş olması ve Google’ın Galaxy S23 lansmanından sonra Fast Pair’in süratli heyetim özelliğini kullanıma sunmayı planlaması. Birçok şahıs telefonlarını Galaxy S23 serisi telefonlardan rastgele birine yükseltmeye hazırlandığı için bu kusursuz bir zamanlama…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir