Galaxy S23 hakkında daha önce görmediğimiz yeni sızıntı

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 31, 2023 Yorum Yok

Yaklaşan Galaxy S23 serisi için sızan imajlarda Vakit vakit Türlü kılıf dizaynları gördük. Lakin en az bir model şimdiye kadar gizli kalmayı başarmış üzere gözüküyor. Yeni görsellerde ortaya çıkan eser, Samsung’un Galaxy S23 Rugged Gadget Case with Stand olarak isimlendiriliyor.

Resmi ismine nazaran bu kılıf, Galaxy S23 serisi için azamî muhafaza sağlamak üzere tasarlanmış olmalı. @Sudhanshu1414 tarafından belirtildiği üzere kılıf, telefonları düşme hasarlarından korumak için kalın tamponlu sağlam bir yapıya sahip ve bir takviye ayağı ile Bir arada geliyor.

Kılıf, daha âlâ kavrama için çıkıntılı kenarlara ve gri arka panelde girift bir desene sahip. Kılıfın daha Çok renk seçeneğiyle sunulup sunulmayacağı muhakkak değil ve şimdi nasıl bir fiyat etiketine sahip olacağı da bilinmiyor. Fakat Samsung’un, Unpacked 2023’ten sonra bu hafta bilmemiz gereken her şeyi açıklayacağı varsayım edilebilir.

Samsung, yarın Galaxy S23 serisini duyuracak. Aktiflik, Samsung’un resmi web sitesinde ve YouTube kanalında canlı olarak yayınlanacak ve bu tanıtımı, birkaç gün ile birkaç hafta ortasında değişen bir ön sipariş devri takip edecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir