Galaxy S23 serisinin fiyatları ne kadar olacak? Yeni bir rapor, sevindirici şeyler söylüyor

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 10, 2023 Yorum Yok

Samsung, Galaxy S23 serisi akıllı telefonlarında yüksek maliyetli bileşenler kullanacak. Bunların ortasında Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 SoC işlemcisinin Hız aşırtmalı bir sürümü ve a 200MP anne kamera da bulunuyor.

Buna karşın, bir Güney Kore teknoloji yayını olan Maekyung’da yayınlanan yeni bir rapora nazaran Samsung, Galaxy S23 serisini de Galaxy S22 serisi üzere fiyatlandıracak. Öbür bir deyişle Samsung, sıradaki amiral gemisi serisinden daha az kar elde etmeyi kabul etmiş olabilir. Şayet Samsung cep telefonlarının yeni serisinde fiyatları artırırsa, bu durumda Apple iPhone 14 serisi ile rekabet avantajını kaybedecek. Muhtemelen Samsung da bunun farkında ve fiyat konusunda Ödün vermenin daha hakikat olacağını düşünüyor.

Güney Koreli teknoloji devinin, şirketin aktiflik karında daha Çok düşüş manasına gelse bile Galaxy S23’ü Galaxy S22 ile tıpkı fiyatlarla raflara çıkartması Özellikle Samsung hayranları için de hoş bir gelişme olacaktır. Şayet rapor yanlışsız çıkarsa, Galaxy S23’ü 750 dolar, Galaxy S23 Plus’ı 900 dolar ve Galaxy S23 Ultra’yı 1.100 dolar düzeyinde bir fiyat etiketiyle Birlikte raflarda görebiliriz.

iPhone 15 serisi akıllı telefonlar, Fazla Aka bir ihtimalle iPhone 14 serisine kıyasla daha da yüksek fiyatlarla satılacak. Bu da Samsung’a, yılın sonlarına yanlışsız Galaxy S23 serisi akıllı telefonların fiyatlarını artırma bahtı tanıyabilir. lakin şimdilik, Galaxy S23 serisinin S22’ye nazaran daha yüksek bir fiyat etiketiyle satılmasını beklemiyoruz…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir