Galaxy S23 serisinin maket görüntüleri sızdı, tasarımları tamamen ortaya serildi

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 09, 2023 Yorum Yok

Samsung’un bir sonraki amiral gemisi Galaxy S23 serisi olacak ve nihayet birkaç aydır bizi nelerin beklediğine dair güzel bir fotoğraf veren Fazla sayıda söylenti ve sızıntı duyduk. Galaxy S23, S23 Plus ve S23 Ultra daha Evvel sızdırılmış imgelerine ek olarak artık üç telefonun da maketlerine ilişkin imgeler çevrimiçi olarak yayınlandı.

Bu fotoğraflar, Samsung’un Galaxy S23 serisi için arka kamera korumasının telefonun metal çerçevesine bağlandığı kontur kesim dizaynını terk ettiğini ve onu Galaxy S23 Ultra ve geçen Yıl piyasaya sürülen Galaxy A32 üzere bütçeye Müsait olanlar da iç öbür birçok Samsung telefonuyla daha uyumlu hale getirdiğini bir Sefer daha teyit ediyor. Kamera lensleri arka kısımda Biricik tek çıkıntı yapıyor ve kimileri bunun tasarımı biraz ucuzlattığını söyleyebilir.

Bu ortada Galaxy S23 Ultra, bekleneceği üzere Galaxy S22 Ultra ile aşağı üst birebir görünüyor. Bununla birlikte, Galaxy S23 serisi resmi olarak piyasaya sürülmediğinden, sızıntılardan hangisinin gerçek hangilerinin hakikat olmadığını kimse Kesin olarak söyleyemez.

Ancak 2023’e yaklaştıkça ve önümüzdeki haftalarda internete daha Çok sızıntı geldikçe bütün kuşkularımızın giderilmesi beklenen. Galaxy S23 serisinin Şubat başında duyurulması bekleniyor ve satışların 17 Şubat’ta başlayacağı söyleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir