Galaxy S23 tanıtım tarihi, bu kez doğrudan Samsung’dan sızdı

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 10, 2023 Yorum Yok

Samsung Galaxy S23’ün potansiyel tanıtım tarihi hakkında aylarca yapılan kestirimler ve ortaya çıkan söylentilerin akabinde, en sonunda 1 Şubat Çarşamba günü takvimlerde inançla işaretlenebilir üzere gözüküyor.

Samsung bu tarihi resmi olarak açıklamış olmasa da, SamMobile tarafından bildirildiği üzere Samsung Kolombiya sitesinde 1 Şubat için Galaxy Unpacked teaser’ı yayınladı. Lakin teaser şu anda kaldırılmış üzere gözüküyor.

Öte yandan Samsung Estonya sayfası ise, Tekrar 1 Şubat’ı işaret eden bir görsel yayınladı. Dahası, bu görselde Galaxy S23’ü ön sipariş edenlere Buds 2 Pro kulaklıkların Armağan edileceğinden de bahsediliyor.

Tam olarak resmi bir İzah yapılmış olmasa da, resmi bir açıklamaya gereğince yakın olduğumuz söylenebilir. Birebir tarihe işaret eden sağlam kaynaklardan gelen evvelki söylentilerle de uyumlu olmasından ötürü, 1 Şubat’ın beklenen tarih olacağı Kesin üzere görünüyor.

Şu anne kadar karşılaştığımız söylentiler ve sızıntılar düşünüldüğünde, bu tanıtımın Aka bir sürpriz sunmayacağı söylenebilir. Tasarım açısından, serideki üç telefon da gerisindeki yükseltilmiş kamera lensleri ile Ultra modelini takip edecek üzere görünüyor.

Özellikle Ultra model Laf konusu olduğunda, kamera yükseltmeleri hakkında da pek Fazla tez gördük. Söylentilere nazaran, hem düzgün hem de zayıf aydınlatma şartlarında çekilen fotoğraflar ve görüntülerin her zamankinden daha âlâ olması bekleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir