Galaxy S23 Ultra BMW M Edition tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Şub 12, 2023 Yorum Yok

Samsung her Yıl akıllı telefonlarının, akıllı saatlerinin ve kablosuz kulaklıklarının sonlu sayıda üretilen versiyonlarını piyasaya sürüyor. Şirket bu yılın birinci Özel sürümü olan Galaxy S23 Ultra BMW M Edition‘ı Güney Kore’de tanıttı. Akıllı telefonun bu versiyonu standart versiyona kıyasla biraz daha kıymetli.

Galaxy S23 Ultra BMW M Edition Güney Kore’de 1.727.000 KRW (yaklaşık 1.373 dolar) olarak fiyatlandırıldı. Akıllı telefonun bu versiyonundan sırf 1.000 adet var ve 13 Şubat’a kadar sipariş verilebiliyor. Galaxy S23 Ultra BMW M Edition, 12GB RAM ve 512GB yerleşik depolama alanı ile Bir arada geliyor.

Galaxy S23 Ultra BMW M Edition sürprizlerle geliyor

İkonik BMW M3 E30 arabasından esinlenildiği için, kaput dizaynına ve böbrek ızgarasına sahip Misli bir kılıf kullanıcıları karşılıyor. Telefon, BMW performans arabalarının Çeşitli periyotlarını gösteren 6 amblemle Birlikte geliyor. Ayrıyeten BMW’den esinlenen bir bagaj animasyonuna sahip ve bütün bunlar Özgün BMW M3 arabasından esinlenen şık bir kutu içinde paketlenmiş.

Telefonun yanında gelen öbür ikramlar ortasında Ufak bir hava kompresörü, bir analog saat, bir güneş gözlüğü tutucu, bir poster, bir fotoğraf kitabı, bir anahtarlık ve ‘We Are M’ metal logosu yer alıyor. Şanslı alıcılar ayrıyeten Güney Kore’deki Incheon’da bulunan BMW Sürüş Merkezi için bir Başlangıç Paketi Kuponu alacaklar. Bu sürüş merkezinde, bir eğitmen tarafından ileri sürüş teknikleri sunulacak.

Galaxy S23 Ultra BMW M Edition ne yazık ki yalnızca Güney Kore’de satışa sunuluyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir