Galaxy S23’ün sevilen Galeri özelliği, çok yakında Galaxy S22 ve S21’lere de geliyor

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Mar 29, 2023 Yorum Yok

Samsung’un Galaxy S23 serisiyle birlikte kullanıma sunulan One UI 5.1 güncellemesi, Galeri uygulamasına Görüntü Kırpma (Image Clipper) üzere birkaç yeni özellik eklemişti. Fakat bu özellik, şimdiye kadar yalnızca bu en yeni telefonlar tarafından kullanılabiliyordu. Görünene nazaran, Image Clipper yakında daha eski Galaxy telefonlar için de kullanıma sunulabilir.

Bir sızıntı kaynağının Twitter’da söylediğine nazaran, Galaxy S22 ve Galaxy S21 serileri İmaj Kırpma özelliğine önümüzdeki ay kavuşabilir. Tweet’te öbür Galaxy telefonlarından bahsedilmiyor ve bu yüzden bu Galeri özelliğini alacak telefonların yalnızca Galaxy S21 ve S22 olup olmayacağını görmek için önümüzdeki ayı beklememiz gerekiyor.Daha evvelki bir söylentinde, Samsung’un Manzara Kırpma özelliğini bir Galeri güncellemesi aracılığıyla, Galaxy S20 ve Note 20 serilerinin yanı Dizi Galaxy Z Fold 2 ve üstü ve Galaxy Z Flip katlanabilir telefonlar da iç olmak üzere One UI 5.1 çalıştıran Türlü Galaxy telefonlara sunmayı planladığı tez ediliyordu.

Güçlendirilmiş bir otomatik ekran alıntısı aracı olarak tanımlanabilecek Görüntü Kırpma yeni bir etkileyici Galeri özelliği. Bu özellik ile, fotoğraftaki bir objeyi kırpmak için yalnızca üzerine dokunmanız ve bir müddet beklemeniz kâfi oluyor. Kırpılan obje Çabucak kopyalanmaya yahut paylaşılmaya Amade hale geliyor ve farklı bir fotoğrafa yahut çıkartmaya dönüştürülebiliyor. Bu özellik Galaxy S23 serisinin tamamında çalışıyor ve bir S Pen kullanılmasını gerektirmiyor.

Bu ortada, misal bir özelliği iPhone kullanıcılarının bir müddettir kullanabildiğini hatırlatmakta da Yarar var.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir