iOS 17, önceki söylentilerin aksine, beklenenden daha büyük bir güncelleme olabilir

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Mar 29, 2023 Yorum Yok

iOS 17’nin bu yılın sonlarında piyasaya sürülmesi bekleniyor ve en nihayet bilgilere nazaran, bu yazılım güncellemesi daha Evvel düşünülenden Fazla daha Aka olabilir.

Bloomberg’den Mark Gurman, daha Evvel Apple VR başlığı üzerinde yapılan çalışmalar nedeniyle iOS 17’nin Fazla Çok değişiklik sunmayacağını sav etmişti. Lakin artık, tecrübeli Apple uzmanı bu fikrini değiştirmiş üzere görünüyor. Ona nazaran, yaklaşan iOS 17 güncellemesi kullanıcıların en Fazla istedikleri Aka özelliklerinden kimilerini sunacak.

Gurman’ın en nihayet yazısında belirttiğine nazaran “Apple, iOS 17’yi geliştirmeye başladığında, en başta bunun bir ayar sürümü olacağı düşünülüyordu – bu sürüm, yeni özellikler eklemekten Fazla kusurları düzeltmeye ve performansı artırmaya odaklanacaktı. Kaçırılan nihayet tarihler ve yanılgılı bir başlangıç nedeniyle düşünce çeken tezli bir güncelleme olan iOS 16’nın sıkıntılarından kaçınmak amaçlanıyordu. Lakin daha sonra geliştirme sürecinde strateji değişti.

Gurman, şahsileştirilmiş iOS kilit ekranları, Özel klavyeler üzere özelliklerin birçoklarının nihayet yıllarda Apple tarafından sunulmuş olmasından Dolayı iOS 17’nin iPhone kullanıcıları için büsbütün farklı bir tecrübe değişikliği sunmayacağını söylemeye devam ediyor. fakat buna karşın, daha Evvel beklenenden Fazla daha Aka bir güncelleme olacağını tez ediyor. iOS 17, CarPlay, Siri ve İletiler üzere var iPhone özellikleri ve uygulamalarında Değerli yenilikler getirebilir.

Apple’ın iOS 17‌’yi Haziran ayındaki yıllık WWDC geliştirici konferansında tanıtacağına neredeyse Kesin gözüyle bakılıyor ve güncellemenin Eylül ayında, iPhone 15 serisinin piyasaya sürülmesiyle birlikte yayınlanması kimse için sürpriz olmayacak.

iOS 17’nin öncesinde ise Apple, Ses İzolasyonu üzere kullanımı kolaylaştıran özelliklerle gelen iOS 16.4 güncellemesini yayınlamış durumda.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir