Galaxy Z Fold 3’lerde can sıkan sorun: Katlanabilir ekranlar çatlamaya başladı!

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Şub 15, 2023 Yorum Yok

Samsung Galaxy Z Fold 3 sahiplerinin toplumsal medya gönderileri ve birtakım raporlar, Öbür bir yerinde görünür bir hasar yahut aşınma olmadığında bile, telefonun İç ekranının tam ortasından bir çatlakla bozulduğunu gösteriyor.

Reddit’te Snoo_23916 isimli bir kullanıcı, /r/GalaxyFold alt dizisinde tecrübelerini paylaştı ve bir arkadaşına telefonunu göstermek için ekranı açtığında bir çatırtı sesi duyduğu söyledi. Bundan sonra ekranın sağ tarafı artık dokunmaya hiç Karşılık vermiyordu. enteresan bir formda, telefonun 15 aylık bir mühlet boyunca haftada sadece 2-3 Defa açıldığını da bildirerek, hatanın çok yıpranma olamayacağına işaret ediyor.

Mizderrung isimli Öbür bir kullanıcı da emsal bir tecrübe paylaşarak, aygıtlarının üç aylık olduğunu ve Samsung’un bir vuruş noktası olduğunu belirterek garantiyi reddettiğini söylüyor.

Şimdilik mevzu hakkında resmi bir İzah yapılmış değil. lakin Şayet bu Sorun yaygın bir Vaziyet alırsa, Samsung’un canını ziyadesiyle sıkacağını iddia etmek pek Güç olmayacaktır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir