Geleneksel Maya kıyafetleri giyen küçük canlılar: Alux’lar gerçek olabilir mi?

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Şub 28, 2023 Yorum Yok

Meksika Devlet Lideri Andrés Manuel López Obrador (AMLO olarak anılıyor), “Alux” olduğuna inandığı bir şeyin fotoğrafını yayınladı. Bu efsanevi yaratıklar, Kamu efsanelerinde genel olarak görünmez olduklarına inanılan, fakat Aralık Dizi fizikî forma giren ve bunu yaptıklarında geleneksel Maya kıyafetleri giyen Ufak canlılar olarak anlatılıyor.

Başkan, Twitter’da “Maya Treni çalışmalarını denetlememize ilişkin iki fotoğraf paylaşıyorum” diye yazdı ve devam etti: “Biri üç gün Evvel bir mühendis tarafından çekilmiş, görünüşe nazaran bir alux, başkası, Diego Prieto tarafından ek Balam’daki İspanyol öncesi süper bir heykel. Her şey Fazla mistik.

Genellikle elflere benzetilen Alux’lerin, Ufak bir mesken inşa ederseniz sizi yedi Yıl boyunca inançta tutacak olan Maya köylerinin koruyucuları oldukları anlatılıyor. Beşerler, bu müddet dolduktan sonra koruyucular hür kalarak muziplik yapacakları için mühlet dolarken Ufak meskenlerin girişlerini mühürleyerek dışarı çıkmalarını engelliyordu.

Fotoğraf, AMLO’nun iddia ettiğinden daha Çok kuşkuyla karşılandı. Birinci olarak, beşerler Laf konusu fotoğrafın geçtiğimiz hafta değil, 2021 Şubat ayında çekildiğine ve Meksika’nın farklı bir bölgesine atfedildiğine dikkat çekti.

2021’de efsanevi bir yaratığın fotoğrafını çekmiş olmak havalı görünse de, elbette kuşkucu olmak için Öbür birçok neden bulunuyor. Bunların en kıymetlisi, bu efsanevi yaratıkların neye benzediği ile bir maymunun karanlıkta nasıl görünebileceği ortasındaki Aka benzerlik.

Efsanevi elfler gerçektir” argümanından daha mümkün bir İzah olan Yeni Dünya maymunları, Güney Amerika’ya mahsustur ve Güney Meksika’ya kadar kuzeyde görünebiliyorlar.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir