General Mobile GM 23 tanıtıldı: Özellikleri ve fiyatı haberimizde

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Nis 25, 2023 Yorum Yok

General Mobile’ın yeni akıllı telefon modeli GM 23 resmi olarak tanıtıldı. 8GB’a kadar RAM ve 128GB dahili Bellek ile Bir arada gelen telefon, tıpkı vakitte MediaTek Helio G37 işlemcisiyle de uygun bir performans vaat ediyor.

MediaTek HyperEngine 2.0 teknolojisinin sağladığı performans sayesinde GM 23, düşük Sıkıntı tüketimi ile kesintisiz oyun tecrübesi yaşatıyor.

GM 23’ün 50MP kamerası; 4’ü 1 ortada piksel gruplama teknolojisi ile düşük Fer şartlarında renk doğruluğu ve yüksek kaliteli kareler sağlamak için tasarlanmış. GM 23’ün Meydan derinliği özelliği ise, kullanıcılara daha net ve derinlikli portre fotoğraf tecrübesi sunarken; geliştirilmiş gece modu da, düşük ışıkta bile güzel fotoğraflar çekmeyi Mümkün kılıyor.

Doğanın büyüleyici hoşluğundan ilham alarak tasarlandığı söylenen GM 23, renkleriyle ve cam arka kapağı ile de dikkat çekiyor. 6.52 inç HD+ geniş ekranı ve 90Hz ekran yenileme süratiyle GM 23, akıcı bir ekram tecrübesi sunuyor. Pil kapasitesi ise 5000mAh olarak belirlenmiş.

General Mobile GM 23 fiyatı ne kadar?

General Mobile GM 23, 5.199 TL fiyatıyla ön siparişe çıkacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir