Samsung’un yeni katlanabilirleri Galaxy Z Fold 5’ine, Galaxy Z Flip 5, erken gelebilir

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Nis 26, 2023 Yorum Yok

Galaxy S23 serisi iki aydan biraz Çok bir mühlet Evvel tanıtıldı. Ve tabiat olarak gözler, Samsung’un Galaxy Z Fold 5’ine, Galaxy Z Flip 5’ine, Galaxy Tab S9 serisine, Galaxy Watch 6’sına ve muhtemelen yeni kulaklıklarına çevrildi.

Gelen yeni bir söylenti, Koreli devin üstte listelenen aygıtlardan en azından kimilerini, beklenenden daha Evvel tanıtabileceğini söylüyor. Bu tanıtım, Temmuz ayının nihayet haftasında düzenlenecek bir Unpacked etkinliğinde yapılacak.

Samsung çoklukla ikinci Aka Unpacked aktifliğini her Yıl Ağustos ayında düzenliyor. Ortada Fazla Çok Vakit olmasa da, Temmuz ayı söylentisi dikkate paha. Katlanabilir akıllı telefon pazarının kızıştığı ve Google’ın birinci katlanabilir eseri Pixel Fold’u piyasaya sürmeye hazırlandığı bir devirde, Samsung’un rakiplerine Fazla Çok soluk alma alanı vermek istememesi Laf konusu olabilir. Yani Temmuz Unpacked etkinliğinde Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5’i görmeyi bekleyebiliriz.

Tabii ki bunların hepsi spekülasyon ve dürüst olmak gerekirse, bir sonraki Unpacked’ın Temmuz ayı sonunda olması o kadar da Aka bir Vakit kayması değil; sadece iki haftalık bir farktan bahsediyoruz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir