Gmail, çok yakında herkes için değişiyor; geri dönmenin yolunu kapatıyor

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 31, 2023 Yorum Yok

Google, uzun vakittir beklenen Gmail yenilemesini Fazla yakında herkese sunacak üzere görünüyor. Bu değişimle birlikte, Gmail hesabınız da yakında biraz farklı görünebilir.

Kullanıcılara daha eksiksiz bir Google Workspace tecrübesi sunmak emeliyle güncellenecek olan Gmail, artık sırf e-posta hizmetlerini değil, manzaralı konferans ve sohbet seçeneklerini de Biricik bir çatı altında bir ortaya getiriyor.

Kullanıcıların, yenilenmiş Gmail’i aktifleştirmek için rastgele bir şey yapması gerekmeyecek; Google kademeli olarak bütün kullanıcıları bu yeni dizayna geçirecek.

Şirket, Google Workspace güncellemesi paylaşımında, yeni görünümün “orijinal kullanıcı arayüzüne Geri dönme seçeneği olmaksızın Gmail için standart tecrübe haline geleceğini” söylüyor. Yani beğenmeseniz bile, yeni görünümden geriye dönme talihiniz olmayacak.

Aslında birden fazla Gmail kullanıcısı, Kasım 2022’de yeni görünümü denemeye başlamıştı. Lakin istedikleri Vakit “orijinal görünüme” Geri dönme seçeneğine sahiplerdi.

Kullanıcıların yeni dizayna geçmesi ile birlikte Geri dönüş Muhtemel olmayacak. Lakin Google, kullanıcıların Gmail temasını, gelen kutusu çeşidini ve daha fazlasını süratli ayarlar menüsünden değiştirebileceğini belirtiyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir