Honor Magic 5 serisi, katlanabilir Magic Vs ile birlikte geliyor

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Şub 01, 2023 Yorum Yok

Huawei’nin eski bir ünitesi olan Çinli şirket Honor, Magic 5 serisini 27 Şubat’ta Barselona’daki Taşınabilir Dünya Kongresi’nde tanıtmaya hazırlanıyor.

Medya ile paylaşılan bir imgeye nazaran, bir Magic 5 telefonun daire halindeki kamera çıkıntısı üzerinde üçlü bir kamera modülü taşıyacağı görülüyor. Söylentiler, üç telefondan oluşan ve periskop şekli bir telefoto lens sayesinde 100x yakınlaştırma özelliğine sahip Magic 5 serisine işaret ediyor.

Şirketin milletlerarası piyasada satışa sunacağı birinci katlanabilir telefonu Magic Vs’in de, Magic 5 serisi ile Birlikte piyasaya sürülmesi bekleniyor. Geçen Yıl Honor, Magic Vs’yi birinci Defa göstermişti ve istikbal olması kimse için sürpriz değil. Görünüm ve His olarak Samsung’un Galaxy Fold 4’üne emsal, kitap üslubu bir katlanabilir telefon görmeyi bekleyebiliriz.

Honor Magic Vs, katlanır ekranın yanı Dizi Snapdragon 8 Gen Plus 1 işlemci, 5.000 mAh pil ve 66 watt süratli şarj özelliğine sahip. Ayrıyeten 3x optik yakınlaştırmalı üçlü arka kamera heyetimi ile Bir arada geliyor. Selefi Magic V ile karşılaştırıldığında öne çıkan, Honor’un Magic Pen ismini verdiği bir kalemin sisteme iç edilmesi.

Çin’de Magic Vs, yaklaşık 1.050 dolar (7.499 yuan) fiyatıyla satışa sunulacak. Milletlerarası fiyatları ise MWC 2023’te açıklanacak.

Huawei’nin telefonlarından farklı olarak Honor telefonları, Google Play Store, Google Harita uygulaması ve Android ekosisteminin öteki kritik eklentilerini içeren Google taşınabilir hizmetlerinin bütün gücüne sahip. 2020’de Huawei, ABD yaptırımları ortasında hayatta kalmasını sağlamak için Honor’u bir alıcılar konsorsiyumuna satmıştı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir