Google’dan, Chrome’da uzantı kullananları sevindirecek yenilik

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Mar 24, 2023 Yorum Yok

Google’ın Chrome tarayıcısı, yakında aniden Fazla uzantı kullananlar için sahiden akıllı bir özellik sunabilir: Herhangi bir site için bütün uzantıları Biricik bir tıklamayla kapatabilme imkanı…

Leopeva64 hesabından atılan bir tweet, Chrome Canary’de artık Biricik bir tıklama ile bütün uzantıları tıpkı anda devir dışı bırakmanın Mümkün olduğunu gösteriyor.

Bu özellik şu anda belli bir sitede uzantılara müsaade verilip verilmeyeceğini yahut engellenip engellenmediğini seçmek için bir düğmeyi içeriyor. Böylelikle, Biricik bir tıklama ile bütün uzantıları engellemeyi seçebileceksiniz.

Uzantıları bu düğme yardımıyla engellemeyi (veya müsaade vermeyi) seçtikten sonra web sitesini tekrar yüklemeniz gerekiyor ve Google, görünüşe nazaran bu sırada bir onay bildirimi gösterecek.

Umarız bu değişikliği, kullanışlılığını da göz önüne aldığımızda, Fazla Çok beklemeden Chrome’un kararlı sürümünde görebiliriz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir