Google’ın muhtemel katlanabilir telefonu Pixel Fold, trende canlı canlı görüntülendi

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Mar 13, 2023 Yorum Yok

Google’ın yılan öyküsüne dönen Pixel Fold katlanabilir telefonu hakkında söylentiler ve sav edilen bilgi ve render sızıntıları bir müddettir karşımıza çıkıyor. Lakin telefonu gerçek hayatta hiç görmedik. Şimdiyse Reddit kullanıcısı “onetaketeo” gerçek bir Pixel Fold’u gördüğünü ve fotoğrafladığını sav ediyor.

Redditor onetaketeo “NYC’de A trenindeyim ve Pixel Fold’u olan bir Google çalışanı gördüm. Telefon Fazla hoştu. Hariç çerçeveleri Fazla inceydi. Adam gizlemek için elinden geleni yapıyordu. Koyu mavi, Siyah renkli bir telefonu vardı. Telefonun bu kadar ince olmasına şaşırdım” dedi.

Bildirilene nazaran metro treni devinim halindeydi ve sızıntı kaynağı, Google çalışanının onu fotoğraf çekerken görmesini istemediği için yüklediği imajlar Fazla bulanık çıktı. Fotoğraflardan sırf birinde telefon net bir halde görülebiliyor. Yine de, katlanmış yatay modda kullanılan Hariç ekranın neye benzediğini görmek mümkün.

Tabii ki, bunların tamamının detaylı bir latife olması da Mümkün ve bu yüzden argümana şimdilik kuşkuyla yaklaşmakta fayda var. Yine de, bir aygıtın tanıtılmadan Evvel açıkta görülmesinin birinci defa yaşanmadığını da unutmamak gerekiyor.

Google I/O’nun 10 Mayıs 2023’te gerçekleşecek olmasından ötürü, Pixel Fold’un piyasaya sürülmesi için en yeterli yer ve Vakit bu üzere görünüyor. Daha evvelki sızıntılar, telefonun öbür katlanabilir telefonlara kıyasla daha ağır olacağını ve 1.799 dolara mal olabileceğini argüman ediyordu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir