Gösteriş yapmayı sevenler buna bayılacak: 135.420 dolarlık iPhone 14 Pro Max

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Kas 04, 2022 Yorum Yok

Eğer nitekim Caka yapmanın bir yolunu arıyorsanız, bu altın renkli Rolex iPhone tam size nazaran olabilir. Lüks markaları kullanarak günlük eşyaları dönüştürmekle Ünlü olan Caviar’daki dizayncılar sayesinde, gövdesine gömülü Rolex saatli bir iPhone 14 Pro Max’i 135.420 dolara satın alabilirsiniz.

iPhone’a gömülü olarak bulunan Rolex, sekiz pırlantaya sahip sarı altın Rolex Cosmograph Daytona modeli. Caviar’ın bu dizaynın ardındaki fikri, daha da ikonik bir Eser için bir akıllı telefonun inovasyonunu efsanevi bir saatle birleştirmek üzere gözüküyor.

Caviar’ın listesinde saat için açıklaması “Caviar ustaları Daimi olarak kendi muvaffakiyetlerini aşmaya çalışıyor” diyor ve devam ediyor: “Bu sefer amaç, gövdeye gömülü Rolex saatli etkileyici bir iPhone 14 Pro idi. Altın Rolex Daytona başlı başına bir sanat yapıtı. Artık, tahminen de şu anda insanlığın en Değerli icadı olan en yeni Apple akıllı telefon ile birleşiyor.

Caviar dünya çapında gönderim yapıyor ve mütevazı yeni eserinizin bir ila beş Amel günü içinde size gönderileceğini söylüyor. Bu eserden yalnızca üç Tane bulunuyor, bu yüzden alışveriş listenizi şimdiden düzenlemenizde fayda olabilir. Tabi Şayet bu kadar paranız varsa ve bu parayı bu türlü bir iPhone’a vermeyi sahiden istiyorsanız…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir