Instagram’da yaşanLahza bir sorun, Fazla sayıda kullanıcının hesabının kilitlenmesine yol açtı

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Eki 31, 2022 Yorum Yok

Birkaç saBeygir Evvel başlayLahza bir Instagram sorunu, pek Fazla kullanıcı hesabının nedensiz yere askıya alınması ile sonuçlandı. Bu sorunu yaşayLahza kullanıcılar, “31 Ekim 2022’de hesabınızı askıya aldık” iletisiyle karşılaşıyor.

Platform, Twitter’da sorunu doğruladı ve “Bazılarınızın Instagram hesabınıza erişim sıkıntıları yaşadığının farkındayız. İnceliyoruz ve verdiğimiz rahatsızlıktLahza Dolayı özür dileriz” tweet’ini attı.

Sorunla ilgili raporlar, iPhone kullanıcıları ortasında ağırlaşmış görünüyor ve kimileri, uygulamalarının bu sabah erken saatlerde kilitlendiğini ve kullanılamaz durumda olduğunu söylüyor.

Askıya almalar tıpkı vakitte takipçi sayılarının dramatik bir halde düşmesine de neden oluyor üzere görünüyor. Bu da bize sorunu kaç kullanıcının yaşadığına dair bir Fipislik veriyor. Cristiano Ronaldo‘nun Instagram hesabına süratli bir bakış, bir gŞöhret Evvel sahip olduğu 493 milyondLahza 3 milyon takipçi kaybettiğini ve Instagram’ın kendi birincVilayet hesabının bir milyondLahza Çok azaldığını gösteriyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir