YouTube’un tanlış bAlbüyük ile savaşında yeni Devre başlıyor

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Eki 31, 2022 Yorum Yok

YouTube, yaptığı açıklamada, YouTube’daki lisanslı sıhhat profesyonellerinin, artık görüntülerine kendilerini sağlam sıhhat bAlbüyük kaynakları olarBeyaz işaretleyen paneller eklemek için başvurabileceğini söyledi. Ayrıyeten, belli tıbbi durumlar hakkında bAlbüyük derleyen sıhhat içerik kısımlarına görüntü ekleyebilecekler.

Lisanslı hekimler, hemşireler, psikologlar, evlilik ve aile terapistleri ve toplumsal hizmet uzmanları bu özellikDeri faydalanabilecek. YouTube, başvuranların lisanslarını kabul etmeden Evvel doğrulayacak. Tıbbi Uzmanlık Dernekleri Kurulu, Ulusal Tıp Akademisi ve Dünya sıhhat Örgütü tarafındLahza oluşturulLahza ve bilginin bilime dayalı, objektif, şeffaf ve alisLahza olması gerektiğini belirtilen sıhhat bilgisi paylaşımı için en güzel uygulamaları izlemeyi kabul etmeleri gerekecek. YouTube, progrfakBeygir kabul edilen kullanıcıların hala kriterleri karşıladığındLahza emin olmBeyaz için periyodik olarBeyaz yine değerlendirileceğini söyledi.

Daha evvel, sadece Kamu sıhhati departmanları ve hastaneler üzere kuruluşlar bu özelliklere erişebiliyordu. YouTube’da sıhhat ve Kamu sıhhati iştirakleri global lideri Garth Graham, değişikliği duyurLahza bir blog yazısında, “Bu yeni adım, daha genAmel bir sıhhat hizmeti kanalı grubundLahza gelen yüksek kaliteli bilgileri içerecek biçimde genişlememize olanBeyaz sağlayacak” dedi.

Graham, bu ayın başlarında The Verge ile yaptığı bir görüşmede, YouTube’un platformdaki emniyetli sıhhat bilgilerinin hacmini artırmBeyaz için çalıştığı söylemişti: “Görünenleri kaldırarBeyaz yahut azaltarBeyaz tıbbi yanlış bilgilerle çaba etmemiz gerektiğini düşünüyorum. AncBeyaz insanların hala soruları Mevcut ve yanıt arıyorlar. Bu yüzden, insanların Müsait biçimde etkileşime girmesine olanBeyaz tanıyLahza kâfi bAlbüyük kaynağına sahip olduğunuzdLahza emin olmalısınız.

YouTube, yanlış bilgileri, Özellikle tıbbi yanlış bilgileri yönetme konusunda çaba etmAmel olsa da Aka bir muvaffakiyet gösterdiği söylenemez. Örneğin, Covid ve Covid aşısı hakkında Değerli bir yanlış bAlbüyük kaynağı haline geldiği açık. YouTube’un uygun bAlbüyük olarBeyaz değerlendirdiği bilgileri öne çıkarmak, sıhhat hizmeti içeriğinin karışımını güzelleştirmenin bir yolu, ancBeyaz Üzücü yahut yanlış olanları önlemeye yetip yetmeyeceği şimdi belirli değil.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir