iOS 17, iOS’ta 6 yıldır değişmeyen Denetim Merkezi’ni baştan aşağı değiştirecek

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Nis 09, 2023 Yorum Yok

5 Haziran olarak açıklanan tanıtım tarihi yaklaşırken, iOS 17 hakkında daha Çok sızıntılar ve söylentiler ortaya çıkıyor. Yaklaşan güncellemeyle ilgili en nihayet söylentilerden biri, Apple’ın taşınabilir işletim sisteminin Kıymetli bir modülü olan Denetim Merkezi’ni ilgilendiriyor.

MacRumors ile konuşan anonim ve daha evvelki sızıntılarıyla muteber olduğu söylenen bir kaynağa nazaran bu yıl, Bluetooth ilişkilerinden ses denetimine kadar her şeyi yöneten sistem olan kontrol Merkezi’nde Aka değişiklikler göreceğiz. Fakat kaynağın bu değişiklikler hakkında daha Çok ayrıntı vermemesinden Dolayı tam olarak nelerin sunulacağını bilmiyoruz. Bu değişiklikler yeni simgeler, daha Aka düğmeler yahut akıllı sıralama üzere fonksiyonlar olabilir.

Kesin olarak bildiğimiz Biricik şey, Denetim Merkezi’nin 2017’de iOS 11’in piyasaya sürülmesinden bu yana neredeyse hiçbir değişiklik geçirmediği. Daha öncesinde kontrol Merkezi iki ekrana bölünmüştü ve pek âlâ olduğunu söyleyemeyeceğimiz bir kullanıcı arayüzüne sahipti.

iOS 11 ile birlikte kontrol Merkezi birinci Kez özelleştirme yetenekleri kazanarak hangi kısayolların ve özelliklerin burada görüneceğine kullanıcıların karar vermesine İmkan tanındı. Bu, potansiyel dağınıklığı ve karmaşayı azaltmayı Fazla daha kolay hale getirdi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir