iPhone 15 Pro modelleri, iPhone X’ten beri ilk kez zamlanacak

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Mar 18, 2023 Yorum Yok

iPhone’ların, Dünya’nın neresine giderseniz gidin, her yerde kıymetli telefonlar ortasında yer aldığını görebilirsiniz. Fakat en azından ABD’liler için en Aka avantajlardan biri, en âlâ modellerin başlangıç fiyatlarının iPhone X’in piyasaya sürülmesinden bu yana daima birebir kalması.

Ama bu durum değişebilir; iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max ile birlikte bu akım kırılabilir ve bir fiyat artışı yaşanabilir üzere gözüküyor. En azından MacRumors tarafından görülen bir araştırma notunda, Haitong International Securities (Hong Kong’da bir yatırım şirketi) teknoloji analisti Jeff Pu‘nun bu türlü düşündüğü açık.

Pu, bu fiyat artışının aslında karşılığını da vereceğinin altını çiziyor. iPhone 15 Pro Max’te bir periskop lens bulunacak. Her iki Pro modelinde de muhtemelen titanyum çerçeve, sert Vaziyet düğmeleri ve daha Çok RAM’in yanı Dizi yeni bir A17 Bionic çip seti göreceğiz.

Fiyat artışlarının güzel bir haber olduğunu söylemek Muhtemel olmasa da bu, Pro ve Pro Max modelleri için Aka yükseltmelerin yapıldığı bir Yıl olabilir ve bu nedenle en azından paranızın karşılığını aldığınızı hissedebilirsiniz.

Pu, fiyatın tam olarak ne kadar artabileceğini söylemiyor, fakat saygın bir kaynaktan geldiği için bunun muteber bir argüman olduğu söylenebilir. Ayrıyeten, Dünya genelinde yükselen enflasyonla Bir arada Apple’ın yakın gelecekte bir fiyat artışı yapmaya mahkum olduğu da açık.

Tabii ki, ABD dışındaki öbür birçok bölgede, fiyat artışlarının bu kadar Ender olduğunu söyleyemeyiz…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir