iPhone 15 Pro’nun tasarımı tamamen sızmış olabilir

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Şub 17, 2023 Yorum Yok

Bir kılıf üreticisinin erişim sağladığı CAD modellerine dayanan, iPhone 15 Pro’nun neye benzeyeceğine dair yeni görseller sızdırıldı. Bu görseller Apple’ın yeni jenerasyon Pro iPhone’un dizaynında biraz farklı bir yaklaşım benimsediğini gösteriyor.

Apple çoklukla yeni telefonlarını piyasaya sürmeden Evvel bu CAD belgelerini kılıf üreticileriyle paylaşır, böylelikle yeni telefonun piyasaya sürülmesinden Evvel aygıtlar için kılıflar hazırlayabilirler; böylelikle birinci gün için piyasada bol ölçüde seçenek bulunur. Sızan manzaraların, bu evraklara birinci erişen Çinli bir fabrikadan geldiği bildiriliyor.

Twitter’da @ianzelbo tarafından paylaşılan bu görsellerde görülen en Aka değişiklik, Apple’ın daha Evvel söylendiği gibi Lightning ilişki noktasından vazgeçip yerine USB-C’yi koyduğu ve bunun Apple’ın 2012’de 30 pinli konektörü terk etmesinden bu yana en Aka değişiklik olacağı gerçeğini açıkça gösteriyor.

Görüntülerde görülebilen bir öbür bariz değişiklik ise tasarım. iPhone 12, 13 ve 14 serisi telefonlarda görülen sert, kare formundaki kenarlar kayboluyor ve daha Evvel iPhone 11’de görülen yuvarlaklık yerine daha yumuşak kavisli bir kıyı ekleniyor. Bir Kez daha, kamera çıkıntısının boyutu artıyor, lakin tıpkı düzey ve LiDAR sensörü korunuyor.

Gerçekleşecek üzere görünen bir Öbür değişiklik de, daha Evvel buradaki haberimizde de bahsettiğimiz üzere, aygıtın Yan taraflarındaki fizikî düğmelerden uzaklaşılarak, iPhone SE’deki anne ekran düğmesine emsal kapasitif düğmelere geçilmesi. Sessize alma düğmesi de yine tasarlanmış üzere görünüyor.

Şimdilik bütün bildiklerimiz bunlar ve teknik özellikler bir Sır olarak kalmaya devam ediyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir