iPhone SE 4 için “ertelenebilir veya tamamen iptal edilebilir” iddiası

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 09, 2023 Yorum Yok

Eğer bir iPhone SE 4 almak için telefonun piyasaya sürülmesini bekliyorsanız, kayda değer bir kaynağın bu telefonun ertelenebileceğini ve hatta iptal edilebileceğini söylemesi moralinizi biraz bozabilir. Apple hakkındaki hususlarda âlâ bir geçmişe sahip bir analist olan Ming-Chi Kuo, bir tweet dizisinde Apple’ın muhtemelen iPhone SE 4’ü iptal edeceğini yahut erteleyeceğini argüman etti.

Bu argümana bakılırsa, telefon ile 2023’te karşılaşabileceğimizi söyleyen daha evvelki bir sızıntıya karşın, iPhone SE 4 2024 sonrasına kadar sunulmayabilir üzere gözüküyor.

Kuo’nun Örnek olarak gösterdiği iPhone SE (2022), iPhone 13 küçük ve iPhone 14 Plus’a nazaran, orta Sınıf iPhone’ların Apple’ın istediği kadar yeterli satmadığının bir delili olarak gösteriliyor.

Daha evvelki söylentiler, iPhone SE 4’ün biraz daha Çağdaş bir dizayna sahip olacağını öne sürüyordu. Çentikle geleceği ve bir anne ekran tuşu içermeyeceği söylenen yeni model, Kuo’nun söylediğine nazaran daha yüksek bir maliyete sahip olacak ve bunun da satışlara daha Çok ziyan vermesi Muhtemel olabilir.

Kuo, erteleme yahut iptal için nihayet bir neden olarak, yaşanan global ekonomik sakinlik sırasında Apple’ın 2023 yılında Gereksiz yeni Eser geliştirme harcamalarını azaltmayı tercih edecek olmasını belirtiyor.

Belirtilenlerin tamamının haklı sayılabilecek nedenler olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz ve Kuo’nun geçmişte de Fazla sefer haklı çıkmış olması, bu savlara daha Çok tartı veriyor. Lakin şimdilik bunların yalnızca söylenti statüsünde olduğunu unutmamakta ve bir ölçü Kuşku ile yaklaşmakta fayda olacaktır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir