iPhone’unu kaybeden herkes, soluğu bu adamın evinin kapısında alıyor

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Nis 10, 2023 Yorum Yok

ABD’de yaşayan ve iPhone’unu kaybeden Fazla sayıda kişiyi bir anda kapısında gören adamın başına gelenleri Biricik sözle “sıra dışı” olarak nitelendirmemiz muhtemelen yanlış olmayacaktır.

Houston bölgesinde iPhone’unuzu kaybederseniz, Geri almayı umarak Scott Schuster‘in meskenine gitmeyin… Kentin Richmond banliyösünde yaşayan Schuster, kapısına gelen herkese telefonun kendisinde olmadığını söylemekten yorulmuş durumda. Pekala lakin her iPhone kaybedenin onun kapısında ne işi var? Birçok rapora nazaran bu durum Apple Maps’in yıllardır Fazla sayıda yabancıyı kapısına yönlendirmesine neden olan bir teknik problemden kaynaklanıyor.

“Bul” telefon takip uygulaması ve Apple Maps, Ufak bir teknik aksaklık sebebiyle Schuster için Aka sıkıntılar yaratmış. Schuster, “Zor bir gece geçirmiş, telefonunu kaybetmiş ve çalındığını düşünen pek Fazla insan var,” derken, birinin meskenine telefonunun benim tarafımdan çalındığını düşünerek bir gün silahla gelmesinden tasa duyduğunu söylüyor.

Neyse ki şimdiye kadar bu türlü bir şey olmamış. Fakat Tekrar de Schuster’ın kamera manzaraları, konutunun önünde aygıtlarını soran Fazla sayıda hudutlu yabancıyı kaydetmiş durumda.

Apple, mevzuyla ilgili şimdilik bir İzah yapmış değil. Lakin Teksaslı teknoloji uzmanının, adresinin neden “kayıp akıllı telefon merkezi” olarak göründüğüne dair kendi teorisi var. Meskeni, birinci yapıldığında mahallesi için Örnek bir evmiş. Sonuç olarak, Apple Haritalar mahalledeki her meskeni Biricik bir paylaşılan adrese atamış üzere görünüyor. Yani Schuster’in konutuna… Bir telefon, banliyö bölgesinin genişliği içinde nerede olursa olsun, Apple’ın uygulamaları bir ortaya gelerek onun konutunda olduğunu gösteriyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir