Xiaomi 13 serisi, tanıtılacağı gün ertelendi; erteleme sebebi ise…

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 09, 2023 Yorum Yok

Xiaomi 13 ve Xiaomi 13 Pro’nun 1 Aralık günü, yani dün tanıtılması bekleniyordu. Lakin şirket nihayet dakika duyurusunda lansmanı erteledi. Ertelemenin nedeni şimdi bilinmiyor; yalnızca “Yeni Mi 13’ün tanıtımının ertelendiğini bildirmekten hüzün duyuyoruz. Yeni çıkış tarihi onaylanır onaylanmaz sizi bilgilendireceğiz. Anlayışınız ve dayanağınız için teşekkür ederiz” açıklaması yapıldı.

Tahminler, ertelemenin hayatını kaybeden eski Çin Devlet Lideri Jiang Yer’i onurlandırmak için olduğu istikametinde ağırlaşıyor.

Şimdi akıllardaki soru, lansmanın ne Vakit gerçekleşeceği. Gelen açıklamalar yeni bir tarih hakkında rastgele bir ipucu vermiyor. lakin ertelemenin üstte belirttiğimiz nedenden kaynaklandığını varsayarsak, 13 serisinin ortaya çıkması için Fazla Çok beklemeyeceğimizi iddia edebiliriz. Bu nedenle Xiaomi 13 serisinin Yıl sonundan Evvel tanıtılması ihtimali hala kuvvetli görünüyor.

13 serisi her ne kadar ertelense de, Xiaomi’nin kendisinden birtakım teaser’lar ortaya çıktı. Bu teaser’lara bakarsak, Xiaomi 13 Pro’nun birincil kamerası için 1 inçlik bir sensöre sahip olduğunu ve hem Xiaomi 13 hem de Xiaomi 13 Pro’nun 75 mm telefoto kamera kullanacağını anlayabiliyoruz.

Her iki telefonun da 128 GB depolama alanı ve Android 13 gelmesi bekleniyor. Ayrıyeten telefonlarda Snapdragon 8 Gen 2 yonga setinin kullanılacağını da neredeyse Kesin olarak biliyoruz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir