Meta’nın gözü Twitter’ın tahtında: P92 isimli uygulama biraz Twitter’a benziyor, biraz da Instagram’a…

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar May 21, 2023 Yorum Yok

Meta, sahip olduğu toplumsal ağlara bir yenisini daha eklemek için, uzun müddettir Twitter’a rakip olacak metin odaklı ve Instagram gibisi bir uygulama üzerinde çalışıyor. Bu platform, Temel olarak metin odaklı bir Instagram üzere çalışacak ve “merkezi olmayan” bir yapıya sahip olacak. nihayet vakitlerde uygulamanın nasıl görüneceği ve ne Vakit piyasaya sürüleceği hakkında söylentiler dolaşmaya başladı bile.

Şu Lahza için uygulama, tezlere nazaran “Proje 92 (P92)” yahut “Barcelona” olarak isimlendiriliyor. Uygulamayı kullanmak için farklı bir hesaba gereksiniminiz olmayacak, Instagram hesaplarınıza entegre ederek kullanabileceksiniz.

Uygulamanın, 500 karaktere kadar gönderi oluşturulabileceğiniz ve gönderilerinize linkler, fotoğraflar ve görüntüler ekleyebileceğiniz bir akışı olacak. Sızdırılan ve Çabucak aşağıda görebileceğiniz imgelere baktığımızda, arayüzü Instagram ve Twitter’ın bir birleşimi üzere görünüyor.

Meta, gönderilerinize Cevap verebilecek ve sizi etiketleyebilecek şahısları yönetmenize İmkan tanıyacak. Ayrıyeten, sizin Instagram’da engellediğiniz hesapların listesini aktarmanıza müsaade vererek, tercih ve ayarlarınızda süreklilik sağlamayı hedefliyor.

Uygulamanın haziran ayı üzere yakın bir tarihte piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu Fazla yakın bir tarih olsa da uygulama zati birkaç aydır hudutlu sayıda içerik üreticisi tarafından test ediliyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir