Microsoft’tan sürpriz hediye: “Çalışıp çalışmadığına dair hiçbir fikrimiz yok”

Sosyal Meda Uzmanlığı May 16, 2023 Yorum Yok

Microsoft, hem Marvel’in yeni hit sineması Guardians of the Galaxy Vol. 3’ü, hem de STEM eğitimini tanıtmak için uzun vakittir kullanmadığı zune.net Meydan ismini etkin hale getirmişti. Ve artık şirket, bir vakitler bu Meydan isminin asıl konusu olan ve sinemada de Kıymetli bir role sahip bulunan ikonik Zune medya oynatıcısının hiç açılmamış, Özgün bir örneğini şanslı bir takipçisine İkram edeceğini duyurdu.

Şirket, attığı tweet’te “@MarvelStudios ve #GotGVol3 gururuna bu hiç açılmamış Microsoft Zune’u İkram ediyoruz. Çalışıp çalışmadığına dair hiçbir fikrimiz yok” dedi.

Bu gönderideki en Çok dikkat çeken kısım, herhalde “Çalışıp çalışmadığına dair hiçbir fikrimiz yok” kısmı. Yani Microsoft, İkram ettiği Zune’un çalışıp çalışmadığı konusunda bir garanti vermiyor.

Ne yazık ki bu Teklif sırf ABD’de ikamet edenlere açıktır ve 17 Mayıs’a kadar devam edecek. Katılma hakkı bulunanların Biricik yapması gereken, üstteki gönderiyi beğenmek ve RT’lemek.

Zune medya oynatıcı, birinci olarak 2006 yılında piyasaya sürülmüş ve 3 kuşağın akabinde, 2012 yılında iptal edilmişti. Windows CE 6.0 ile çalışan aygıt, o periyodun tanınan medya oynatıcılarından biri olmayı amaçlasa da, hiçbir Vakit Microsoft’a beklediği başarıyı getirememişti.

Eğer Zune medya oynatıcının piyasaya sürüldüğü zamanlardaki fiyatını baz alırsak, şu anda 180 dolar kıymetinde olması gerekiyor. ancak açılmamış Özgün Apple iPhone’ların yakın vakitte Aleni artırmalarda 63.000 doların üzerinde satıldığı da unutulmamalı. Yani bu Zune oynatıcı da, beklenenin Fazla üzerinde bir pahaya sahip olabilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir