Netflix’in yeni serisi 1899, tek bir sezonun ardından iptal edildi

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 10, 2023 Yorum Yok

Netflix, yalnızca Biricik bir dönemin akabinde, tezli dizisi 1899’u iptal etti. Gizem – dehşet tipindeki dizinin hayranları ise, bu karardan hiç de mutlu görünmüyor.

Yapımcılardan Baran bo Odar, Instagram’da yaptığı açıklamada, Netflix’in İngiltere’den New York’a giden bir gemide seyahat eden bir Küme göçmeni bahis Meydan 1899’u ikinci dönem için yenilememeyi seçtiğini açıkladı. İzah şu biçimde: “Birçoğunuzun bildiği gibi… 1899 2. ve 3. dönem için yenilenmeyecek… Bu gerçek hepimizi hakikaten mahvetti. İzlediğiniz için hepinize teşekkür ederim.

Karar, 1899’un yayına girmesinden altı hafta sonra geldi. Dizinin, 17 Kasım 2022’deki lansmanından bu yana 257,2 milyon saat izlendiği bildiriliyor.

1899’da geçen dizi, Kerberos isimli bir buharlı gemide bulunan bir Küme yolcuyu mevzu alıyor. New York’a yaptıkları seyahatte Kerberos, aylar Evvel gizemli bir halde ortadan kaybolan ve gerçeküstü ve ürkütücü olaylar zincirini harekete geçiren bir gemi olan Prometheus ile karşılaşıyor.

Hayranlar, Neftlix’in seriyi iptal etme kararına anlaşılır bir formda üzüldü. Bo Odar’ın açıklamasını takip eden saatlerde hayranlar, toplumsal medyaya girerek #save1899 etiketiyle Netflix yöneticilerine kararlarını Geri almaları davetinde bulundu. Kimileri ise, Netflix’ten Hadise örgüsünü çözmek için iki dönem daha yeşil Fer yakmasını isteyen bir Change.org dilekçesi hazırladı. ancak ne yazık ki bütün bu uğraşlar, muhtemelen Sonuç vermeyecek. nihayet birkaç yılda Fazla sayıda iptal edilen Netflix üretimi oldu ve akış devi şimdi kamuoyuna boyun eğmedi.

  • Netflix üyelik fiyatı ne kadar?

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir