OnePlus 11’in gerçek fotoğrafları, yeni amiral gemisi hakkında gizli saklı bırakmadı

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 10, 2023 Yorum Yok

OnePlus 11’in önümüzdeki çarşamba günü Çin’de piyasaya çıkması beklenirken, nihayet sızıntılar da geldi. Bu fotoğraflar Çin’den geliyor. Pazarlama emelli çekildiği düşünülen OnePlus 11 fotoğraflarını sızdıran bir Weibo kullanıcısı, böylelikle tanıtımdan Evvel telefonu merak edenleri ile buluşturduğunu söylerken, elbette bunun her halükarda bir sızıntı olduğunu unutmamak gerekiyor. Yani OnePlus 11, resmi tanıtımda farklı bir biçimde karşımıza çıkabilir.

Fotoğrafta yeşil ve Siyah renk seçenekleriyle görünen OnePlus 11, kuvvetle beklenen farklı renk seçeneklerine de sahip olacaktır. Bilhassa arka yüzündeki daire biçimindeki kamera alanıyla bir epey dikkat cazip duran OnePlus 11, Hasselblad Amel birliği ile Bir arada kamera konusunda epey tezli bir telefon olacak üzere görünüyor. 50 MP, 32 MP ve 48 MP 3’lü kamera suramı içerecek olan OnePlus 11, ön yüzde de 16 MP’lik ön kamera bulunduracak.

Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 işlemciden Sıkıntı alması beklenen OnePlus 11’in 12 GB ve 16 GB RAM seçenekleri, 256 GB ve 512 GB ROM seçenekleri ile satışa sunulacağı düşünülüyor. Telefonun fiyatına ait bir varsayım ise şimdi yok. Ayrıyeten OnePlus 11’in birinci etapta yalnızca Çin’de satışa çıkacağını da belirtelim.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir