Öğrencilere, keyifli bir Ramazan Bayramı ve tatil için tüyolar

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Nis 22, 2023 Yorum Yok

Birçok Talebe hem biraz dinlenmek hem de derslerden uzaklaşmak için Ara tatili bekliyordu. Ve tatil resmi olarak başladı. Okullarda yılda 2 Kez uygulanan Aralık tatil devrinin ikincisi 17 Nisan – 20 Nisan ortasına denk geliyor. Üstelik Nisan Aralık tatili bu Yıl 20 – 23 Nisan tarihleri ortasında Ramazan Bayramı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile birleşiyor.

Keyifli tatil için de bayramda daha renkli vakit geçirmek için de akıllı telefonlar kuşkusuz olmazsa olmaz yardımcılarımız. İşte size vivo’dan akıllı telefonlarla keyifli ve rahat bir bayram ve tatil için birkaç hatırlatma ve ipucu:

  • Eğer tatilinizi farklı bir kentte geçirecekseniz yola çıkmadan Evvel haritanızı oluşturun, trafiğin en az olduğu yolları keşfedin, seyahatinizde vakitten kazanın.
  • Molalar keyiflidir. Haritanızda yol üzerindeki keyifli mola noktalarını ve görülmesi gereken yerleri işaretleyin, seyahatinizde keşfetmenin tadını çıkarın.
  • Tatilinizi en hoş lezzetlerle taçlandırın. Telefonunuzdaki uygulamalardan restoran puanlarına bakın, Mahallî ve yöresel lezzetleri en yanlışsız yerlerde tadın.
  • Müziksiz tatil de olmaz. En sevdiğiniz müziklerle listenizi oluşturun, seyahat sırasında tatil ve bayram keyfinize keyif katın.
  • Bayram tatilinizi ister meskende ister farklı yerlerde geçirin, etrafınızda ilginizi çekecek aktiflikleri araştırın ve unutmamak için telefonunuzda takviminize ekleyin.
  • Hava durumunu takip edin. Etkin olarak kendini güncelleyen hava durumu uygulaması ile tatilinizde her sürprize karşı hazırlıklı olun.
  • Evde sakin bir tatilde ayakları uzatıp sinema ve sıra seyretmenin keyfi diğer. Akıllı telefonunuza en sevdiğiniz ya da izlemek istediğiniz sinema ve dizileri indirin, kahvenizi alıp keyfini sürün.
  • Anılarınızı depolayın ve saklayın. Tatilinizi ve bayram ziyaretlerinizi telefonunuzun size sunduğu eğlenceli tarzlar ve farklı modlarla çekeceğiniz birbirinden hoş fotoğraflarla unutulmaz hale getirin.
  • Bayramın tadı sevdiklerinizle çıkar. Aile büyüklerinizi ve sevdiklerinizi aramayı unutmayın. Uzaklardaki yakınlarınızla manzaralı bayram kutlamaları yapın. Uzun ve hoş sohbetler için nerede olursanız olun telefonunuzun pil ömrünün uzun olduğundan ve araç uyumlu şarj aletinizin yanınızda olduğundan emin olun.
  • İster Belde dışına ister bayram ziyaretleri için yola çıkın, sizin ve sevdiklerinizin güvenliği için seyir halindeyken yalnızca yola odaklanın. Mümkün olduğunca cep telefonu ile konuşmayın ve oynamayın, yalnızca Gerekli hallerde kulaklık ya da aracın Bluetooth sistemi üzerinden görüşme gerçekleştirin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir