Samsung, Free uygulamasının adını değiştirerek Google Keşfet’e rakip olmak istiyor

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Nis 05, 2023 Yorum Yok

Samsung telefonlarda uzun vakittir karşımıza çıkan Samsung Free, birinci olarak One UI 3.0’a sahip aygıtlara eklenmişti ve apansız ortaya çıkarak birçok kullanıcının nereden geldiği konusunda başını karıştırmıştı.

Canlı TV, podcast’ler, haber makaleleri ve etkileşimli oyunları Biricik bir yerde bir ortaya getiren bir içerik merkezi olarak misyon yapan Samsung Free’deki bütün içerik, isminden da anlaşılacağı üzere fiyatsız. Samsung Free’ye anne ekranı sola kaydırarak erişmek mümkün.

İşte bu Samsung Free, Aka bir değişimin eşiğinde. Artık Samsung News ismiyle ve birebir yerde kullanıcıları karşılayacak.

Bu gelişme, aslen bir tekrar markalama manasına geliyor. Samsung Free bundan sonra Samsung News olarak bilinecek. Güncellenen tecrübe, “Oku” ve “Dinle” sekmelerini birleştiriyor. Ayrıyeten, haber içeriğine daha Çok odaklanacak ve kullanıcıların telefonlarında haberleri bulmasını ve bunlarla etkileşim kurmasını kolaylaştıracak.

Bu İsim değişikliğinin bir modülü olarak, “İzle” ve “Oynat” sekmeleri artık kullanılamayacak. Bu da Samsung’un bu güncellemeyle öncelikli olarak haberlere odaklanmak istediğinin bir Öbür göstergesi. Samsung, bu güncellemeyi 18 Nisan’dan itibaren kademeli olarak kullanıma sunacak.

Görünüşe nazaran Samsung, özelliğin bir Google Keşfet rakibi olarak çalışmasını istiyor. Bu emelinde ne kadar başarılı olacağını ise lakin Vakit içerisinde göreceğiz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir